tere 26.06.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere kusimus sellest et 1,5 a tagasi arst utles et mull on klomudija kirjutas valja tabletid mina neeid ei joonud sest jaain rasedaks laksin jalle arsti juurde võtis arst analusid ja utles et puhas olen aga nuud jalle mingeid imelikud valud kõhus ja mingi jama tuleb valja mis see voib olla

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Minge uuesti arsti juurde.Ilmselt on vaja teha uus klamüüdia test.Edu soovides,Maie Väli