hüperprolaktineemia ja Vitakuri kapslid 06.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul oleks selline küsimus. Kas hüperprolaktineemiaga 21 aastasel neiul
( kes selle probleemi vastu ravi veel ei saa ja mensest pole olnud juba 4 kuud ) on m6istlik vötta Vitakuri kapsleid. Selline küsimus tekkis mul kuna lugesin Vitakuri infolehelt, et kuningakepi 6li mida see, vitamiin sisaldab on omakorda suure gamma-linoleenhappe sisaldusega mis olevat vajalik prostaglandiinide koostisosana. Aga kuna mul toodetakase niigi palju prolaktiini ja selles Vitakuris sisalduvad ained sellele veel kaasa aitavad.... Siis pole vist m6istlik seda tarvitada, vöi kuidas? Aga tegelikult on mul üks kaebus ka, mis sellele mötlema pani, nimelt on mul rinnanibud valulikuks ning punetavaks muutunud ja kui hästi m6elada, siis on see tekkinud just umbkaudu sellest ajast kui ma vitakuri tarvitama hakkasin. Mis te arvate sellest asjast?
NB! lähen nagunii oma arsti juurde aga järjekord on kolm nädalat, tahaksin aga enne asjatundja nöu selle asja kohta teada saada

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Vitacuri võit üsna rahulikult võtta,see on looduslik preparaat.Hüperprolaktineemia põhjust peaks uurima oma günekoloogi või endokrinoloogi juures.Sellele probleemile on ammu ravi olemas.Edu soovides,Maie Väli