orgasm 05.04.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Kas prolaktiini kõrge sisaldus veres võib esile kutsuda orgasmitust? Varem (aasta tagasi) saavutasin orgasmi 90% vahekordadest.

Mida ette võtta?

Esialgne ravi (Barodel - 0,5tbl õhtul) pole selles osas mulle rahuldust toonud. Endiselt ma seksuaalset erutust ei tunne, rääkimata orgasmist...

Ette tänades,

Pille

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Pille! Hüperprolaktineemia põhjustab hüpofüüsi eessagara teiste hormoonide eritumishäiret,mis omakorda pärsivad munasarjade tööd.Seega on loomulik,et Teie seksuaalne erutuvus on langenud.