peale operatsiooni 16.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul oli kuu aega tagasi pimesoole operatsioon ja peale seda ei ole menstruatsooni olnud. Päevad pidid olema just operatsiooni ajal. Olen peale opi olnud vahekorras. Kas see võib olla operatsiooni järelnäht?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Ka tugev stress-situatsioon, k.a. operatsioon, võib põhjustada tsükli kõikumist, kuid igal juhul tuleb teha rasedustest.
dr. K.Seemen