Kas olen frigiid? 08.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 18 aastane neiu ja probleemiks on seksuaalelu. Olen oma poisiga juba poolteist aastat koos olnud (mõlemad olime süütud) ning suguelu alustasime alles sel suvel. Tavaliselt seksides pole ma veel kunagi orgasmi saanud ja nüüd ka viimasel ajal oralaalseksist mitte. On see võimalik, et ma ei tunne naudingut kuna mul oli seen ja võibolla on praegugi (just lõpetasin ravikuuri). Ja kui me seksime, siis alati tuleb mul hirmus pissihäda. Ise kaldun arvama, et põhjus võib olla ka vaimne, kuna lapsest saati olen sisendanud endale, et seks on halb ja mina seda kunagi ei tee. Kas nii noorelt võib frigiidsust põdeda ja kas seda saab ka ravida?

Ette tänades!!!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Neiu!
Kõik Teie poolt esitatud versioonid vastavad tõele.
Vajate nõustamist.
Palun pöörduge Seksuaaltervise Kliinikusse seksuaalnõustaja poole.
www.arst.ee psühholoogid.