katkestatud suguühe 10.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kuidas suhtute katkestatud suguühtesse?
Mõtlen seda emotionaalse poole pealt,mitte rasestumise.
Seni oleme partneriga selle variandiga rahul(oleme koos olnd pool aastat).
Pille ma kasutada ei saa,ei sobind.Kandoomi ka ei taha ja rasedust ka ei karda,sest kui peaks midagi juhtuma siis on see laps oodatud.

Neiu 21

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kindlasti on katkestatud suguühe olnud ja on ka edaspidi üks rasestumisvastane meetod. Kui praegusel perioodil on see teile sobivaim variant ja partneril pole selle vastu midagi (eelistab kondoomi kasutamisele), ei näe ma põhjust midagi muuta. Meestearsti käest võiks küsida, kas ja milliseid tagajärgi võiks tuua pikaaegne sellise meetodi kasutamine mehele.
dr. Seemen