emakasisene spiraal 06.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on olnus emakasisene spiraal järjest nüüd pea viis aastat, viimased 3-4 kuud esineb vereeritus üle päeva, kui mitte iga päev. Mida teha? Menstruatsioonitsükkel on enam-vähem korrapärane, aga alakõhus on vahel valud. Mõnikord mitu päeva järjest.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Veritsuse ja valude põhjuseks on 5 aastat olnud spiraal, see tuleb nüüd eemaldada.