veel üks küimus. 30.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Aitäh vastuse eest mu,logesti küsimusele mis puudutas kaalujälgimist. Nüüd mõtlen et ikka jätan need tableti vähemalt mõneks ajaks sinna paika.Kas ma pean selleks ka arsti juurde minema või võin lihtsalt tabletid sinna paika jätta ja edasi minna ilma nendeta. Kas sellega võib kaasneda mingisuguseid probleeme.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Pillide võtmise lõpetamiseks pole vaja arsti poole pöörduda. Tavaliselt taastub endine menstruatsioonitsükkel kiiresti.
dr. Seemen