kas tohib... 04.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!Küsimus oleks järgmine, kuidas mõjub menstruatsiooni ajal vahekorras olemine? Kas sellest võib mingeid probleeme tekkida, kui jah siis milliseid?

Tänan!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kui on kindel partner ja partnerlussuhted normaalsed,ei tohiks vahekord menstruatsiooni ajal mingeid probleeme tekitada.Iseasi,kui nauditav on suguühe vereerituse tõttu.