Päevad ja beebipillid 15.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, olen võtnud 2 kuud antibeebipille Logest. Kaks korda on olnud ka päevad, mis on aga väga imelikud ja kahtlased. Seda ses mõttes, et vereeritust on väga vähe, enamasti eraldub pruunikat vedelikku. Või tuleb verd nii vähe, et kui see kõik tampooni või sideme sisse koguneb, siis näib see pruunina. Esimene kord tegi natuke murelikuks, aga kuna teadsin, et Logest vähendab vereeritust ja ka valusid, siis ma enam väga ei muretsenud. Esimene kord kah tablette võtta, ehk alguse asi. Kui aga teist korda samamoodi oli, siis hakkas asi kahtlane tunduma. kas ma peaksin muretsema? Rasedustest 1 päev enne päevade algust oli neg.
Ette tänades, M

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere M!
Kui teid häirib vähene vereeritus, siis võib preparaadi vahetada suurema östrogeenidoosiga antibeebipilli vastu.
Ilusat suve jätku!