ebaregulaarne menstruatsioon 26.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere! mul käivad päevad harva. enam ei mäleta, millal olid viimased päevad.kas see võib olla sellest, et viimased kuud on väga stressi-ja pingerohked olnud? päevad algasin umbes 14-aasta vanuselt( täpsemalt nädal enne 14-aastasex saamist)praegu olen 16
tänan
mai

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Menstruatsioonitsükkel reguleerub tavaliselt 1-2 aasta jooksul . Menstruatsioonitsükli häireid võib põhjustada nii stress (eksamiperiood näiteks) või ka kehakaalu kõikumised. Probleemidega võid julgelt pöörduda Noore Kabinetti.
dr. Seemen