Taas hormoonidest 18.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lg. Dr. Galina Litter,

Viimati küsisin hormooniravi võimalikkusest. Vastan Teie küsimustele, lootuses, et ehk saate selle info põhjal mingit nõu anda, kuna väga kiire aja tõttu pole enne sõgist võimalik arsti juurde minna.
1. Menstrutsioon algas 13- aastaselt
2. Pikkus 174, kaal 64
3. Nakkushaigustest olen põdenud ainult tuulöerõugeid
4. Teistest haigustest- angiin, natuke on probleeme südamega
5. Tsükli pikkus enamasti 28- 35 päeva, need ei ole kunagi korrapärased olnud
6. Rasestuda hetkel ei soovi. Olen 22- aastane

Loodan, et Teil on sellest infost abi.

Lugupidamisega,
Kirsika

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Kirsika!
Kuna oleme vastanud tasuta üle ~2000 küsimuse, siis nimetage alati eelneva vastuse kuupäev või number.
Kui soovite hoiduda rasedusest, oleks tark tarvitada antibeebipille, mis ravivad Teid ja korrigeerivad m.tsüklit.