Sage urineerimine 15.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Pärast vahekorras olemist on mitu päeva tunne et tahaks pidevalt WC-sse kuigi uriini kogus on väga väike. See tunne tekib alles järgmisel päeval, mitte kohe pärast vahekorda. Muid kaebusi ei ole. Kas tegemist võib olla mõne suguhaigusega?
Naine 20.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Sage valulik urineerimine ja survetunne põiele võib olla seotud tõepoolest ka põletikuga, soovitan kontrollida klamüüdia suhtes. Sellised kaebused võivad tekkida ka pillide võtmise perioodil, kui tupp on kuivem ja tekib kergemini ebameeldiv ärritustunne peale vahekorda.