urogenitaalne klamüdioos 11.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Minu küsimus puudutab urogenitaalset klamüdioosi.
Mis on selle suguhaiguse sümtomid?
Kas se levib ainult sugulisel teel?
Nimelt olen ühe partneriga olnud koos 1,5 aastat, kõrvalhüppeid pole olnud.
Kui kaua on selle haiguse peiteaeg, kas on võimalik et kas mina või mu partner nakatus sellesse haigusesse 1,5 aastat tagasi.
Käisime mõlemad partneriga kontrollis märtsi kuus ja siis ei näidanud analüüsid midagi.

Vastust ootama jäädes.......

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Palun lugege samas portaalis e-raamatut "Sugulisel teel levivad haigused" ja sadu eelnevaid vastuseid teemal klamüdioos, eriti dr.Airi Põderi vastatud naha-ja suguhaiguste teemal.