libido 01.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Lugesin siin ühte Teie eelnevat vastust küsimusele libido languse kohta, milles soovitate kasutada toniseerivaid ja libidot tõstvaid preparaate, mida saab apteegist. Kas oleks võimalik täpsustada, milliste (mis nimeliste) preparaatidega tegemist on?

Ette tänades Kaia

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Apilak(mesilaspiimaga), Kuldjuure tinktuur. Femiroyal. Zen-zen preparaat. Õietolmu sisaldav preparaat Bee-Polleen. E -vitamiin.
Suuremas apteegis on valik suur ja sealt võite küsida analoogseid praparaate veel teisigi. Parimate soovidega dr. Kadastik