Raseduse planeerimine 27.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Üritan rasestuda teist kuud ja kuna on inimese fantaasia piiritu, otsustasin küsida Teie käest, et mida peaks naistearst uurima (proovid) kui ma lähen naistearstile, et soovin hakata lapsi muretsema. Olen 28 ja aborte teinud ei ole ja lapsi ka veel ei ole.Enne tarvitasin beebipille.

Kõike paremat!
Aitäh!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere1 Terve noor naine ei pea enne raseduse planeerimist tegema spetsiaalseid uuringuid ja teste. Eeldan, et olete eelnevatel aastatel külastanud naistearsti ja momendil kaebusi ei ole. Uuringuid ja analüüse (ka partneil) on vaja hakata tegema, kui rasestumine pole õnnestunud 1 aasta jooksul. Loodetavasti täitub teie soov rasestuda peatselt !
Parimate soovidesga dr. K.Seemen