naiste VIAGRA 14.05.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Sattusin lugema sellist lehte , http://www.vitara4women.com/default.htm ja tekkis küsimus, et kas tõesti võib sellel ravimil mingi positiivne mõju olla.
Olen kogu aeg midagi taolist otsinud, aga Eestis kahjuks ei müüda.
Nimelt on mul probleeme orgasmi saamisega. Suguelu olen elanud juba kolm aastat.
Kuid nüüd siis avastasin selle lehekülje, kust oleks võimalik ka tellida. Et mis Te soovitate? Kas tasuks tellida või on see lihtsalt mingi järjekordne pettus?
Ette tänades,
Liina

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Liina.
Ei saa Teile soovitada preparaati, mis ei ole Eestis registreeritud. Orgasmi puudus on naistel väga harva tingitud sellest, et kliitori verevarustus on häiritud. Soovitan pöörduda seksuoloogi poole. Arvan, et paariteraapiast on rohkem kasu kui tabletist.
Tervitades Aire Sekavin