keskmise sugavusega happekoorimine 19.12.16 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Probleemiks aknearmid. Kas Tartus teostatakse keskmise sugavusega happekoorimist (TCA 35%) Kui mitte kas saab vahemalt selleks protseduuriks nahka ette valmistada Tartus ja saada vastavad ravimid ja instruktsioonid siinselt dermatoloogilt? Kas on vaja naonahka ette valmistada ka siis kui hiljuti on tehtud korduvalt pindmise sugavusega happekoorimisi ja kui kaua ettevalmistus vottaks aega?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Tartus nahahaiguste kliinikus tehakse happekoorimisi Renophase sarja toodetega. Need aitavad päris kenasti põletikulise akne vähendamisel, kuid armide kadumise seisukohalt ei julge 100% tulemusi lubada, kuigi enamik patsiente tavaliselt peale ravikuuri lõppu ikka saab näonaha veidi siledamaks.
TCA koorimisi tehakse nt. Iluhoovis või Ilona ilusalongis, aga kui tugevat koorijat nad kasutavad, ei tea täpselt. Seda saate telefoni teel täpsustada.
Lugupidamisega,
Kristi Abram