roaccutane 27.12.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kas roaccutane välja kirjutamiseks peab olema raske vormiga akne või kirjutatakse see ka keskmise akne vormiga välja ?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Roaccutane välja kirjutamine sõltub ikka konkreetsest haigusjuhust.
Reeglina kirjutatakse seda rohtu välja raskete akne vormide puhul. Aga ka keskmise raskusastmege akne puhul kui muu eelnev ravi pole andnud tulemusi.