kiilaspäisus 04.03.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mu isa oli tšernoobolis ja tänu sellele olen ma kiilakas mul on kukklal ainult kaks suuremat laiku ja need on ainukesed mis ma peaks tegema

viimasel ajal on tulnud mul udemeid juurde
ma olen 2 korda käinud tartu nahakliinikus ja see ei aitand

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Andmed on väga napid, et midagi üldse arvata.Kui udukarvu on juba tekkinud, on lootust, et ravi on siiski toiminud ja protsess on liikumas paremuse poole. Seda silmas pidades on selge, et ravikuure tuleb ikka jätkata.