ravimid 06.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Arst kirjutas Dalacini ja Differini, need aga ei paista mõjuvat. Kas on ka mõnda seespidist lahjemat ravimit (olen kuulnud, et akne ravimid on väga kanged) mis mõjuks kergema akne puhul.
Ette tänades
Sirje

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kergema akne puhul on valikravimiteks just välispidised vahendid. Soovitan teil kindlasti pöörduda oma arsti poole ravi täpsustamiseks. Välispidiseid vahendeid on teisigi.