Haavandid peopesadel ja jalataldadel. 13.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mure selline,et mu peopesadel ja jalataldadel on juba 2-st elukuust selline kuiv nahk mis mõraneb,taldadel on kuni poole sentimeetri sügavused ja 3-4 mm laiused lõhed.Nahk on hästi paks ja tugev(kõva).Kui olen proovinud seda lihvida siis läheb asi ainult hullemaks.
PS!Mu isal on samasugused käed ja jalad.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitan vastuvõtule tulla. Tegemist tundub olema päriliku keratodermiaga.