Naha koorumine 24.05.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mure selles, et riisusin muru 3 nädalat tagasi ja sellest tekkis peopesale kaks suurt vesivilli, mis hiljem läksid katki. Need on enamvähem ära paranenud, aga nüüd on peopesadel nahk jube kuiv ja ketendab jubedalt. Eriti just näpuliigeste kohapealt. Kuigi kreemitan käsi mitu korda päevas on ikkagi osad kohad karedad ja ketendavad. Kas peaksin kasutama mingit spetsiaalset kreemi?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Tundub,et on tekkinud nahahaigus. Tuleks minna nahaarsti vastuvõtule.