pooride ummistus??? 21.05.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Selline küsimus teile: kaks kuud on olnud pidev probleem sellega, et kaelale ja PÄHE on tekkinud vistrikud. Kui kätega läbi juuste tõmmata, jäävad pihku sellised pisikesed valged, kõvad ollused- ilmselt nagu vistrike sisu on. Ka on hakanud juukseid tulema kõvasti rohkem peast ära kui ennem. Varem pole sellist probleemi olnud. Millest selline äkiline muutus ja millega võiks tegu olla? Kas on võimalik et peas poorid on ummistunud ja tekivad vistrikud? Ja kuidas oleks võimalik käsimüügiravimitega end aidata? Vistrike kreeme ja vahendeid minu nahk ei kannata (nagu clerasil jms).
Ette tänades!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Peaksite siiski nahaarsti poole pöörduma. Ükskõik kui hästi te oma probleemi ka ei kirjeldaks, ei ole dermatoloogi jaoks midagi olulisemat kui haigust oma silmaga näha ja näha seda muutumatul kujul, st enne ravimist.