Lööve kubeme piirkonnas 12.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kubeme piirkonnas tekkinud punane lööve. Muidu ei häiri, aga selle ala pidevalt suureneb ning vahest ka väheke sügeleb. Esialgu oli ainult mõned vistrikud, hiljem tekkis ka punetus. Mida tuleks sellega ette võtta?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Ise Te sellega midagi ette võtta ei saa, sest vajalikud ravimid on retseptiravimid. Soovitan nahaarsti vastuvõtule pöörduda.