Punanane laik kubeme piirkonnas 14.06.15 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Täpset alguse aega ei tea, kuid juba pikemat aega on kubeme piirkonnas punased laigud. Kas tegemist võib olla kubemevoldi põletikuga?
On selle raviks ka mingeid käsimüügi ravimeid?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Teie vanuses põhjustavad kubemevoldi põletikku enamasti nahal elavad mikroobid (seened, bakterid). Soovitan küsida apteegist klotrimazol-kreemi ja kasutada 2 korda päevas. Kui 2 nädalaga laik ära ei kao, soovitan arsti juurde pöörduda.
Lugupidamisega,
Kristi Abram