Mure peenise suuruse kohta 01.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 18 aastane noormees, ja mul on mikropeenis. Hommikuti erektsiooni pole kunagi elus olnud. Olen selle murega meestearsti juures juba käinud, aga mitte midagi kasulikku ei räägitud ja murest viidi teema täiesti kõrvale ja lahendust ei saanud. Kas seda muret on üldse võimalik lahendada?
Lugupidamisega

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline teema elektroonselt lahendada. Mikropeenis on ülimalt harv haigus ja 98+% selle murega meestest on kehaliselt täiesti korras "riistvaraga". Kui soovite teist arvamust, võite alati vastuvõtule tulla.