Probleem lapse peenise suurusega 25.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Võibolla veider küsimus, kuid mul on veidi mure lapse peenise suuruse pärast. Poeg on kohe 3a ning peenis ei ole sünnist saati kasvanud ning tundub väga väike. Lapsel ülekaalu ei ole, pigem saledam laps. On see normaalne või võib olla mingi hormooni vähesusega tegu?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel miskit selget probleemi ei näe. Kui mure hinges, võite alati nõu pidada laste endokrinoloogiga.