Imelik paisunud sool puusakorval 09.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mul on siuke probleem et mul on põie peal rohkem puusakondi korval naha all siuke paistes paks joon nagu mingi soolikas oleks paisunud, tulin just reisilt tekkis kylmas koheselt sooviksin teada kas asi on tõsine, aitäh.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldusest on keeruline probleemi mõista. Pöörduga oma perearsti vastuvõtule!