Spermas väike osa kollane (spermatosi vist) 15.02.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu spermas oli enne 1 kollane sentimeetri pikkune riba (spermatosoid vist) Nüüd avastasin, et kolm riba kollased ehk siis tervest spermast vb kuskil 2/10

Sooviksin aega panna.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperme te spermas ei näe. Kollane värvus viitab pigem eesnäärme või seemnepõiekeste põletikule. Punab.ee kodulehe kaudu saab vastuvõtule broneerida.