Probleem seksuaaleluga 15.12.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mul on probleem enneagse seemnepurskega, vahekorras olles pean vastu umbes 3 minutid, tunnen süümepiinu. Mis aitaks selle probleemi korral?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aitab eelmängu kvaliteet.
3 minutit on üsna Eesti keskmise lähedal ja heas suhtes probleemiks olla ei tohiks.
Samas, kui varem oli vahekorra pikkus teistsugune ja alles 3a tagasi toimus muutus, siis soovitan tulla meestearsti vastuvõtule. Välistame ka üldtervist mõjutavad võimalikud põhjused ja leiame optimaalse lahenduse.