Pidev erutumine 24.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem on selles, et iga asja peale kõvastub peenis. Aastaid on see mind kimbutanud ja sooviks elada normaalset elu. Tänaval ka raske liigelda kui iga ilusa naise peale kohe tõuseb kui paljast kintsu näed. Ära tüütab juba. Kas sellise asja vastu mingit ravi ka on või tuleks üldse ära gastreerida ennast?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hea püsipartner on siin parim ravim. Seksuoloog saab ehk ka aidata.