Peenis mitte erutumine 27.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 17 a. noormees ja hakkasin astuma ühe kena tütarlapsega vahekorda(esimest korda oma elus), aga mingil põhjusel ei erutunud minu peenis....oli poolkõva. Ja aitasin kaasa , aga midagi, ei aidanud midagi, ja selle pärast jäigi asi pooleni........nüüd on alaväärsus kompleksid, et kas see hakkab nüüd edaspidi olemas või mis, kuigi ma tean et ei ole homoseksuaalne inimene.
Äkki saaksite aidata või mingi nõu anda. Ette tänades !

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Homoseksuaalsusega pole teie probleemil midagi pistmist. Põhjuseks lihtne ja seksuaaldebüüdi ajal sage ebakindlusest tingitud ebaõnnestumine. Samal teemal olen palju vastanud ja ka konkreetseid soovitusi jaganud - lugege varasemaid kirju. Kui ise kindlust tagasi ei saa, siis soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab