Valged, kuuliladsed punnid/mädanikud peenise osa peal, pigostades pole valus ega midagi aga nende seest paiskub välja valget mäda laadset nööri 05.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mida peaksin ette võtma kui peenise peale tekivad valged kuulilaadsed punnid mille pigistamisel eritab valget mäda/nööri laadset eritist

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei oska ma ilma probleemkohta nägemata miskit head soovitust anda. Peale selle, et soovitan meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõtule tulla. Vaatame üle ja saab selgeks kas üldse on probleemi. Igaks juhuks võiksid netist otsida pärlpaapulite pilte. Kui selline leid, siis see on täiesti normaalne ja ära neid puutu!