Munandite ja peenise kontroll 24.09.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 15 aastane poiss, kes sooviks minna esimest korda igaksjuhuks kontrollima enda suguelundkonda. Tahaks teha ühe korraliku kontrolli, et saada teada, kas minu kehaga on kõik korras. Mis arsti juurde ja kuhu peaksin ma aja kirja panema, sest mul ei ole ühtegi ideed?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestekliiniku noorte nõustamise kabinett on sellisteks uuringuteks parim koht. Aja saad küsida meestekliinik@kliinikum.ee