Eesnaha all punased täpid 30.07.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale vahekorda tekkisid järgmisel päeval punased täpid. Vanematele öelda ei julge ning arstile ei julge ka minna. Millega tegu ning kuidas lahti saada.
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui midagi teha ei julge, siis pese peenist kord päevas leebe seebiga ja vii kirikusse küünal.
Kui siiski mure peaks kestma enam kui kolm päeva, siis soovitan kindlasti noorukite nõustamise kabinetti külastada. Need just selliste noorte murede lahendamiseks mõeldud ongi.