Täpid sugutil 09.07.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Nimelt teema siis selline, et mul naha all suguti peal on punased täpid. Nad ei sügele ega valuta. Nad ei ole nii erad punased, nagu nahast erksamad vähe. Nad ei ole ka verised või katki.
Oskate aidata?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist täiesti normaalse peenise nahaga. Võrrelge ennast oma eakaaslastega. Kui ikka rahule ei jää, siis tasub vastuvõtule tulla ja asi täpsemalt üle vaadata.
Edu soovides
Margus Punab