Kas ma võin oma perearsti poole pöörduda? 20.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tahaksin arsti juurde pöörduda kuna mul on väike peenis aga ma tunnen piinlikust ja ma ei tea kas sellest on kasu.

Kas perearst tegeleb selliste asjadega või peaksin mingi mu arsti juurde pöörduma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Perearstid kinnitavad, et nad on võimelised kõigi muredega tegelema.
Kui nad vajavad teiste eriarstide abi, siis teid suunatakse edasi.
Aga väikseid peeniseid on 99% mehe oma peas tekitatud probleem, mis siis stressi foonil (peenis tõmbub stressi mõjul sissepoole kaitstud piirkonda peitu) mõjul veelgi võimenduvad.