Vahelduv valu alakõhus kord on kord ei ole. 14.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millest selline valulikkus, on ennegi olnud ja on prg ka. Hiljuti oli ka kõhulahtisus end see on möödas aga valuala kõhus on hetkel olemas. Kas tegu võib olla gaasipuhitustega. On olnud ka aegu kus on sama jama end kuid gaasid sai välja lastud siis kadus valu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pole mina õige inimene sooleprobleemide osas nõu andma. Soovitan selliste nuredega pöörduda perearsti poole.