Eesnäärme põletik ja puusaliigese vahetus. 19.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Küsimus selline ,et kas kerge krooniline eesnäärmepõletik (mida mõningad aastad tagasi teie kliinikumis korduvalt tehtud uuringud on näidanud, et mul peaks olema, kuigi viimasel visiidil üks noor arst väitis, et mul ei ole viga midagi) on mingil viisil segavaks asjaoluks puusaliigese vahetuse operatsiooni puhul.
Ortopeedias soovitati konsulteerida perearstiga, kes ütles, et see ei sega, aga mõtlesin teie käest samuti arvamust küsida. Operatsioon peaks toimuma juuli alguses.
Eesnäärme põletikule iseloomulikud sümptomid esinevad ja on esinenud pidevalt rohkemal või vähemal määral.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma haiguslugu teadmata pole sisulist eksperthinnangut kahjuks võimalik anda.