Eesnäärme suurenemise vähem invasiivne ravi veeauruga (Rezum ravi) 08.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas Eestis teostatakse suurenenud eesnäärmele rezume ravi?
https://www.rezum.com/what-is-rezum/how-does-it-work.html

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Juhuslikke raviviise pole mõtet otsingumootoriga läbi kammida. Kui määratud ravi ei ole situatsiooni parandanud, siis kõige tõenäolisem põhjus on see, et teie probleemide põhjus pole (ainult) eesnäärme suurenemine. Juba eesnäärmes on kolm suurt haiguste kompleksi, lisanduvad põie ja vaagna lihasregulatsiooni ja kusiti tasandi põhjused. Probleemide lahendus algab sellest, et tuleb välja selgitada murede põhjus.