urineerimis häired 30.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul on siuke probleem et peale urineerimist tuleb peenisesse imelik valu ja on tunne, et kõik uriin pole veel välja tulnud, kui wc-st välja lähen tekib imelik tunne peenises ja on tunne et tahaks jälle kusele minna, aga kui lähen, siis tuleb uriini väga vähe, peale kusemist on ka imelik kõditunne lahklihastes, millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on mure, siis tuleb sellega tegeleda.
Põhjuse välja selgitamiseks on vaja pisut rohkem informatsiooni.
Teie vanusegrupi jaoks on meestekliinikus olemas noorte nõustamise teenus, kus saatekirja ei nõuta ja visiiditasu ei küsita.
Soovitan esimesele külastusele kaasa võtta hommikuse esmasjoa uriini, siis saab kohe põletikuuuringud ära teha.