Munand pole langenud. 06.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mida teha kui 12 aastasel poisil pole üks munand veel alla langenud,kas vastab tõele et 16 aastaselt on viimane aeg kun a peaks alla langema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Munandi laskumishäire ravi soovitatakse teostada kindlasti juba esimese 2 eluaasta jooksul. Antud juhul mida varem, seda parem! Lastekirurg aitab ses osas edasi.