Vill/vistrik eesnaha all 01.08.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nädal tagasi umbes tekkis selline vill/vistrik eesnaha alla. Ei sügele, aga urineerides on ebameeldiv/valus natukene.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Ma arvan, et midagi ohtlikku pole, aga sellise foto järgi on raske vastata, kui suur ta on, mis tunne (konsistents) katsudes on - tihe või pehme? Nüüd on mõni päev möödas – kas see on kuidagi muutunud, kas läinud suuremaks või väiksemaks? Kui 1-2 nädala jooksul see ei vähene ja ei kao ära, siis soovitan pöörduda arsti poole