Pikemat aega 10.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

On mul eesnaha all peenise peal väike nö vistrik ? Ei oskagi kirjeldada, aga peale vahekrda ta ikkagi läheb katki . Hirmust käisin meestearstil, võtis proovid (uriini ja kanalist) ja vastus oli korras, ma ei teagi mida nad sealt kõike vaatavad ? Aga varem sellist asja ei olnud. Muidu häda ta ei tee, ei valuta, ei sügele aga nagu alateadvuses häirib jne. Iga nädal olen vahekorras (ilma kondoomita), mees 23. Tänud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui mure on peenise pea peal, siis peaks sealt ka proovi võtma. Ilma läbivaatuseta siin tarka nõu anda ei oska.
Edu soovides
Margus Punab