Valulik tükk munandikoti nahas 25.07.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, jalgade vahel paremal pool munandikoti nahas on tunda pitsitavat valu ja on tekkinud nagu 1x3cm tükk naha sisse. Kas ja kuhu arsti poole peaksin pöörduma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid võin loetleda palju. Igal ühel on neist väikesed erisused, seda peab täpsustama arst reaalsel vastuvõtul, siis ka õige ravi. Hea koostöö oma perearstiga !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi