Munandikoti naha all imelik tükk 19.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mul selline mure,et paar päeva tagasi avastasin,et vasakul poolel munast veidi üles poole naha all on mingi imelik tükk umbes pöidla otsa suurune mis see olla võiks,kuskilt midagi ei valuta.Kas peaks mures olema ja arsti juurde minema...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Igasugune muutus, mis paari päevaga ei taandu oleks mõistlik arstile ette näidata. Siin võib tüüpilise põhjusena pakkuda karvanääpsu umbumist, aga ilma läbivaatuseta kahjuks head nõu ja hinnangut siiski anda ei saa.