Punn munandil 23.12.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

mõni päev tagasi avastasin punni suguse moodustise munandil, ei ole valulik vaid selline tükkjas....

Millega võiks teagu olla ? kas peaksin mingitele uuringutele minema sellega ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui punn on munandikoti nahal ja ei puneta, siis miskit muret ei ole. Selle teema vastasin just 2 küsimust tagasi. Kui muutus on tõesti munandikoti sees - munandil, siis tuleks leitud muutus võimalikult kiiresti meestearstile või uroloogile ette näidata!