Kas valged punnid peenise juure juurest võivad tundlikud olla? 18.07.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Arvan et valged punnid juures juures on pärlpaapulid, aga kas on loogiline et need võivad olla tundlikud, oraalseksi ei suudagi peaaegu taluda, tunnen nagu valu või ärritust, mida selle vastu teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seksuaaldebüüdi ajal on peenise tundlikkus paljudel meestel kõrge. Aeg on siin parim abimees ja muidugi aitab vähem põdemine. Kui siiski häirib, siis soovitan meestearsti visiiti. Sisuliselt saab nõustada peale läbivaatust. Pimesi vaid spekuleeriksin.