Juba päris mitu kuud veritseb peenise pea, on nagu haavandid. Tänan 13.07.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise pea veritsus. Võtan verevedeldajat Harelto
Veritses enne selle ravimi võtmist, umbes pool aastat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga sellise mure taga on lahendamist vajav tervisemure. Soovitan esmalt pöörduda oma perearsti vastuvõtule, kes vaatab teid läbi ja määrab ravi. Vajadusel suunab spetsialisti juurde edasi. Ilma läbivaatuseta rohkem siin kahjuks aidata pole võimalik.